DC140W-GAN – A power-nindzsa

Ha ez a töltő ember lenne, reggelire mágneseket enne. 140 wattos teljesítménye olyan brutális, hogy simán elindítaná az űrsiklót is, ha lenne USB-C portja. Öt portot kínál (3 USB-C, 2 USB-A), de nem a mennyiség miatt szeretjük, hanem mert ez a szörnyeteg egyszerre képes laptopot, telefont, tabletet, e-book olvasót és még egy mini ventilátort is gond nélkül ellátni. A digitális kijelző olyan, mintha egy okosórája lenne a töltődnek. Folyamatosan mutatja, mi történik, mennyi áramot nyel be a kütyü – szóval többé nem kell gyanakodva nézned a telefonod, hogy “most akkor tölt vagy csak melegszik?”
DC80W-GAN – A kompakt zsenipalánta

Ha a DC140W a Gandalf a Fehér, akkor a DC80W a trükkös, de megbízható Samu. Kisebb, de agilisabb, és hat portot rejt magában (4 USB-C + 2 USB-A). Ez a kis mindenes töltő úgy néz ki, mint egy dizájn díjra pályázó Lego-kocka, de közben simán feltölt egy komplett irodát. Kicsit kevesebb wattal (80W), de okosan osztja szét az energiát – épp annyit ad, amennyire az eszközeidnek szüksége van, mint egy digitális nagymama: "Egyél még egy kis áramot, kicsim!"
Ráadásul mindkét töltő olyan biztonságos, hogy még a szomszéd cicája is szívesen aludna rajta – túlmelegedés, túlfeszültség, túlterhelés, rövidzárlat? Ugyan már, a GaN technológiának hála ezek csak mitikus lények maradnak a töltők horrorregéiben.
Melyiket válaszd?
-
Ha hardcore gamer vagy, és egyszerre töltöd a laptopod, tableted, telefonod, power banked és még a haverodét is – DC140W-GAN a te hősöd.
-
Ha pedig egy kompakt, dizájnos és hatportos csoda kell, ami nem akarja felfalni a hálózati áramot, de így is mindent feltölt – DC80W-GAN a te barátod.
Egy biztos: a kábelkáosz ideje lejárt. Mostantól csak rend, béke, és sok-sok watt.